hafif yük rafları alan yerler

Hafif Yük Rafları Alan Yerler

Şehrimizde bir çok sanayi ve sektörde hafif yük raf sistemleri kullanılmaktadır. Hafif yük rafları alan yerler olarak tüm işletme ve firmaların bu alandaki ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Şirketinize ait olan bu rafları artık kullanmıyorsanız bizlere ulaşarak kolayca satabilir ve nakit akışı sağlayabilirsiniz. Tekstil firmaları depolarında, gıda depolarında, ufak veya orta boy bir çok işletme de depolama çözümlerinde hafif yük raf sistemleri kullanılır ve sürekli yeni raf ihtiyacı belirir. Eskiyen ve artık kullanmadığınız her malzeme içinde firmamız değerini belirler sizlere karşılığında nakit ödeme yapar.

İkinci El Hafif Yük Raf Sistemleri Alanlar

Proje değişikliği, depolama farklılıkları ve işletme kapanışları nedeni ile elinizdeki hafif yük raflar artık boşa çıkmış olabilir. Sıfır yük rafları satın aldığınızda çok ciddi rakamlar ödediğiniz bilmekteyiz. Bu nedenle kullanmadığınız raflarınızı çöpe atmak istemesiniz. Ancak çok dar sektörde alıcı bulmak hemde ikinci el ürünlerde hiçde kolay değildir. Bir çok kişi hafif yük rafları alanlar arayışını ilan sitelerindeki yöntemlerle denemektedir. Her yerde ve bölgede hafif yük rafları alanlar bulmak kolay değildir. Firmamız ise gezici ekipleri ie İstanbul içinde her müşterisine en acil şekilde hizmet vermekte ve alım yapmaktadır.

İstanbul Hafif Yük Rafı Alan Firmalar

Her ne kadar İstanbul çok geniş bir sektörel ağı bulunsa da alıcı firma sayısı son derece azdır. Bu nedenle genelde raf sahileri hurdacılar, eskiciler ve geri dönüşüm alanları ile çalışmaktadır. Bizler ise tamamen bu sektörde uzmanlaşmış firmayız. Sizden satın aldığımız tüm raf sistemleri gerekli bakım onarımları yapılarak tekrar sanayiye kazandırılmaktadır. Kullanılması mümkün olayan ürünler ise geri dönüşün yolu ile tekrar kullanıma sunulmaktadır. Hafif yük rafları alan yerler olarak 2020 yılında da her gün aktif şekilde çalışıyoruz. Arayın sizlere hemen çözüm üretelim.

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir